ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗІ КОМП’ЮТЕРНО-ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ ЗАКОРДОНОМ
Ключові слова:
комп’ютерна графіка, фахівець, інженер-педагог, програмні засобиАнотація
Проаналізовано особливості підготовки фахівців у галузі комп’ютерно-графічного дизайну у навчальних закладах передових зарубіжних країн. Встановлено, що в цих закладах є аналогічні навчальні курси і вони мають суто прикладний характер, їх основа – це вивчення програмних засобів, а назва курсу в багатьох випадках співпадає з назвою програмного засобу. Підготовка фахівців в галузі комп’ютерно-графічного дизайну за кордоном відбувається вузьконаправлено порівняно з підготовкою вітчизняного фахівця. Зарубіжні навчальні заклади готують фахівця під конкретні вимоги ринку праці, а вітчизняні навчальні заклади охоплюють підготовку фахівця більш ширшого формату. Процес навчання в зарубіжних країнах передбачає широкий спектр умінь та навичок, але тільки у вузькій галузі, а вітчизняна підготовка комп’ютерного профілю передбачає інженерно-педагогічний та інженерний напрями діяльності.
Посилання
Bochar Y. I. Obgruntuvannya zmistu kursu «Redakcijno-vydavnychyx system» dlya profesijnoyi pidgotovky majbutnix inzheneriv-pedagogiv-profil kompyuterov / Y. I. Bochar // Problemy profesijnogo navchannya, 2013, № 2, рр. 225–231.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Yuriy Bochar
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).